BUSboardy v mestách SR

Ponúkame Vám na prenájom BUSboardy jazdiace po vybraných mestách v SR. Tieto reklamné plochy sú umiestnené v centrálnej časti na boku vozidiel mestskej hromadnej dopravy (MHD), ktorá veľkosťou korešponduje so štandardizovanou veľkosťou euro-billboardu. 

Ďalej je možné realizovať polep na celé vozidlo, jeho dvere, alebo na zadné sklo.

Využite tradičný formát, netradične. Použitý veľký formát oslovuje pešiu aj cestnú dopravu zo všetkých strán a na rôznych miestach.
Premáva počas dňa po obytných aj obchodných zónach v rámci mesta. Rýchly zásah Umožňuje doručiť trhu základné informácie veľmi rýchlo. Má vysoký stupeň zapamätateľnosti a spravidla sa nasadzuje na dlhšiu dobu. Špecifické cielenie umožňuje zasiahnuť cieľovú skupinu podľa vopred zadefinovaných demografických znakov.

Ak Vás táto forma inzercie zaujala napíšte nám e-mail, telefonický nás kontaktujte, alebo použite chat. 
My Vám obratom zašleme aktuálnu ponuku, zabezpečíme Vám profesionálnu rezerváciu, grafické spracovanie, tlač, samotný prenájom a vylep Vašej reklamnej kampane na vozidlá.

Informujte sa o aktuálnej ponuke voľných reklamných plôch a vyžiadajte si Vašu kalkuláciu .

U nás budete mať všetko na kľúč a bez starostí.

Prosím nezabudnite do emailovej žiadosti o dopyt uviesť Vami požadované obdobie prenájmu, druh polepu vozidla, lokalitu a kontaktné informácie na Vás.


Dopyt na prenájom veľkoplošnej reklamy v SR